Jak můžete pomoci

Zdendu můžete podpořit zasláním libovolné částky na transparentní účet č.: 225539082/0600.

I sebemenší příspěvek pomáhá! Děkujeme!

 

Zdenda aktuálně šetří na rehabilitační pobyty, kde může cvičit ještě lépe a intenzivněji než doma. 

Bohužel rehabilitační pobyty, které Zdendovi tak moc pomáhají, jsou velice drahé. Jeden 14 denní pobyt vyjde na 20 tis. až 150 tis. Kč, přičemž aby měly ten nejlepší možný účinek, je nutno je několikrát do roka zopakovat. Celková cena rehabilitace za rok tak vychází na více než 500 tis. Kč. 

 

Zdenda také roste, a tak pomalu vyrůstá z jeho současných zdravotních pomůcek

Proto aktuálně vybíráme větší mechanický vozíček a rychlejší elektrický vozík, který projede i větší terén a Zdenda s ním bude moci jet bez obav do lesa, či na výlety do přírody. 

 

 

Nadační fond jsme také zapojili do projektu GIVT, takže Zdendovi můžete pomoci i jen tím, že budete nakupovat na internetu. Stačí když před Vaším nákupem kliknete na givt.cz, vyberete Nadační fond SPOLU NA DRAKA a eshop ve kterém chcete nakoupit. Pak už nakoupíte, jak jste zvyklí, jen s tím rozdílem, že část peněz z nákupu půjde Zdendovi! 🙂

 

 

Za jakoukoliv pomoc, podporu, držení palců a pozitivní myšlenky Vám budeme z celého srdce vděční. Moc nám pomáhá, když víme, že na vše nejsme sami, že je spousta lidí, kterým není Zdendy příběh lhostejný, kteří na něho myslí a drží mu palce. Dodává nám to sílu se nevzdat a bojovat dál.

 

Děkujeme!!