Nadační fond SPOLU NA DRAKA – Veřejná sbírka Spolu na draka

Od doby, co mám jisté injekce Spinrazy má mamka s taťkou o trochu méně starostí a o trochu víc času a tak spolu s mojí tetou a strejdou založili nadační fond, abych mohl mít legálně vedenou veřejnou sbírku a aby pro mě mohli pořádat různé akce. Po několika měsících a spoustě nesmyslného papírování se vše konečně povedlo, Nadační fond SPOLU NA DRAKA je založen a po dalším kolečku na úřadech máme oficiálně povolenou veřejnou sbírku Spolu na draka! Hurá!!!

14. 04. 2018 TAK BYLA PRO MĚ ZAHÁJENA VEŘEJNÁ SBÍRKA SPOLU NA DRAKA!

Výtěžek sbírky použiji na další důležité pomocníky, jako třeba na žluťáka 🙂 To je elektrický vozíček pro nejmenší děti, který mi umožní chodit sám i na delší procházky, na které mi jinak síly bohužel nestačí. Už jsem si ho stihl i vyzkoušet a bylo to super! Vozíček se sám rozjel, jen jsem se dotkl čudlíku!! 🙂

Také by se mi hodily různé lázně a rehabilitační pobyty, které by mi mohli pomoci se ještě více zlepšovat! 🙂

Pro ty z Vás, kteří jste se mě ptali, jak mi můžete pomoci, tak mi můžete různými způsoby:

  • Můžete mi pomoci svou účastí na některé z charitativních akcí, které pro mě budou pořádány, a užít si spolu se mnou trochu kultury, sportu a zábavy!
  • Také jsme se zapojili jsme do projektu GIVT, takže mi můžete pomoci i jen tím, že budete nakupovat na internetu. Stačí když před Vaším nákupem kliknete na givt.cz, vyberete Nadační fond SPOLU NA DRAKA a eshop ve kterém chcete nakoupit. Pak už nakoupíte, jak jste zvyklí, jen s tím rozdílem, že část peněz z nákupu půjde mě! 🙂
  • Dále si můžete můžete zakoupit některý z upomínkových předmětů, některé jsem i sám vyráběl! Momentálně máme odznáčky a perníčky (ty jsem pro Vás napekl já!), brzy snad budeme mít také magnetky, trička a pro sportovce běžecké dresy.
  • Nebo mi můžete přispět na transparentní účet sbírky č. 225539082/0600.

Na jakékoliv akci Vás všechny moc rád uvidím, a za jakoukoliv pomoc Vám budu s celou rodinou moc vděčný!

Mockrát děkuji! Váš Zdenda

 

 

 

 

Nadační fond SPOLU NA DRAKA – Veřejná sbírka Spolu na draka